MÖBLER / Bord / Bord 6798010
*
nr 679 8010
Bord
Med tidningshylla, 1950-tal, längd: 57, djup: 33, höjd: 56
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:43:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 18:28:27
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:39
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:52
-
6132 Cafébord
+ 4 stolar, Aluminium. Diameter: 70 cm, höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:41
*
Bord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8010
Bord
Med tidningshylla, 1950-tal, längd: 57, djup: 33, höjd: 56
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 18:28:27 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:39
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39 -
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:52 -
6132 Cafébord
+ 4 stolar, Aluminium. Diameter: 70 cm, höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:41